Marcin Woźniak

Jestem psychologiem, psychoterapeutą systemowym, członkiem nadzwyczajnym Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej, pod superwizją, ukończyłem psychologię na Uniwersytecie Gdańskim oraz Studium Podyplomowe z Psychologii Klinicznej na Akademii Medycznej w Gdańsku.

Pracuję od 11 lat. Obecnie w Wojewódzkiej Przychodni Zdrowia Psychicznego w Bydgoszczy oraz w Centrum Psychoneurologii Wieku Podeszłego Domu Sue Ryder.
Doświadczenie zdobywałem na Oddziale Psychoz oraz Oddziale Leczenia Zaburzeń Lękowych i Afektywnych w Klinice Psychiatrii w Bydgoszczy, równolegle pracując jako psychoterapeuta w Poradni Zdrowia Psychicznego i gabinecie prywatnym. Oprócz psychoterapii zajmuję się diagnozą kliniczną, ze szczególnym uwzględnieniem zaburzeń poznawczych, oraz edukacją opiekunów osób z chorobą Alzheimera.

Główne obszary zainteresowania zawodowego: psychoterapia indywidualna i rodzinna ze szczególnym uwzględnieniem terapii par . Pracuję z pacjentami z zaburzeniami nastroju, nerwicowymi, zaburzeniami osobowości, lub po prostu zmagającymi się z problemami w relacjach osobistych czy z kryzysami życiowymi.
Wychodzę z założenia, że kryzys jest zaproszeniem do zmiany, a głównym celem psychoterapii jest wsparcie człowieka w pełnym korzystaniu z własnych zasobów i rozstaniu się z tym, co powoduje cierpienie i hamuje rozwój.

To klient jest ekspertem od swojego życia, a terapeuta ekspertem od prowadzenia użytecznych rozmów.
Terapia systemowa jest terapią krótkoterminową, przy uwzględnieniu specyfiki problemu klienta może trwać od kilku spotkań do około roku.

Cennik:

  • Konsultacja psychologiczna: 100 zł/sesja (do 50 min.)
  • Psychoterapia indywidualna: 100 zł/sesja (do 50 min.)
  • Psychoterapia małżeńska: 120 zł/sesja (do 60 min.)
  • Diagnostyka psychologiczna: 150 zł/sesja (do 90 min.)

Kontakt:

tel. 607 576 671
e-mail: marcin.wozniak.psycholog@gmail.com

Marcin Woźniak