Kinga Jochim

Jestem absolwentką psychologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Od 1997 roku do 2004 roku pracowałam w Wojewódzkiej Przychodni Zdrowia Psychicznego i w Domu Pomocy Społecznej dla osób chorych psychicznie, od 2005 roku pracuję w Domu Sue Ryder, w Centrum Psychoneurologii Wieku Podeszłego.W 2003 roku uzyskałam z wyróżnieniem tytuł psychologa klinicznego, a w 2012 roku uzyskałam dyplom specjalisty psychologa klinicznego w dziedzinie neuropsychologii. W 2014 roku otworzyłam przewód doktorski w dziedzinie Choroby Alzheimera.

Doskonaląc się zawodowo odbyłam 7 miesięczne staże w Klinice Psychiatrii, uczestniczyłam w kilkudziesięciu szkoleniach i warsztatach w dziedzinie psychoneurologii, psychologii klinicznej człowieka dorosłego i psychoterapii poznawczo-behawioralnej.

Prowadzę szkolenia dla kadry medycznej i studentów UMK.
Prowadziłam jako współprowadzący i prowadzący grupy terapeutyczne dla osób z zaburzeniami lękowymi, depresyjnymi, kilka lat prowadziłam Klub Wsparcia Psychicznego dla osób z zaburzeniami psychotycznymi. W poradni zdrowia psychicznego zajmowałam się pacjentami dorosłymi i młodzieżą.

Specjalizuję się w diagnostyce zaburzeń poznawczych – w tym pamięci, w terapii zaburzeń poznawczych i w diagnozowaniu chorób neurozwyrodnieniowych, w tym Choroby Alzheimera.

Cennik:

  • Konsultacja psychologiczna: 100 zł/sesja (do 50 min.)
  • Psychoterapia indywidualna: 100 zł/sesja (do 50 min.)
  • Diagnostyka psychologiczna : 150 zł/sesja (do 90 min.)

Kontakt:

tel. 502 657 911
e-mail: kinga.jochim.psycholog@gmail.com

Kinga Jochim